Dlaczego wybrać mnie? Zapytaj lub wyceń

Nazywam się Ernest Bobik, obecnie mam 27 lat. Zajmuję się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem wszelkiego rodzaju grafik oraz szeroko pojętym marketingiem internetowym.

Mający cel od najmłodszych lat

Wbrew wszelkim oczekiwaniom, nie skończyłem tysiąca szkół, kursów, szkoleń. Od początku polegałem na samodoskonaleniu i ciągłym realizowaniu coraz to nowych celów. Technika tworzenia stron ciekawiła mnie od momentu, kiedy tylko dostałem w ręce pierwszy komputer w 2001 roku i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że już wtedy zacząłem naukę podstaw. Przez okres liceum informatycznego dowiedziałem się nieco więcej na temat tworzenia stron, by zaraz po nim zacząć pracę w dużej firmie zajmującej się takimi rzeczami w Wadowicach. Cały czas nabierałem tam doświadczenia współpracując z jednymi z największych przedsiębiorstw w okolicy. Przez rok od sierpnia 2011 roku byłem związany z firmą z branży kowalstwa artystycznego przejmując w niej opiekę nad marketingiem oraz reklamą, zrealizowałem tam kilka głównych celów, w tym przygotowanie do sprzedaży produktów poza granicami kraju (głównie w Niemczech). Po zakończeniu tej pracy stwierdziłem, że moje doświadczenie jest już na tyle duże by zacząć planowanie własnej działalności gospodarczej i ten etap staram się sukcesywnie realizować.

Moim hobby, które często przydaję się podczas tworzenia projektów jest fotografia. Pasja wynikła raczej z przymusu, ale dobrych kilka lat przy aparacie sprawiło, że przymus stał się przyjemnością. Niezwykłą rzeczą jest uchwycenie danej chwili, która niegdyś była dla nas, czy też dla innych ludzi wyjątkową.

Młody i kreatywny

Jako osoba młoda mam w głowie setki pomysłów, które w miarę możliwości staram się "przelewać" na obszar roboczy Photoshopa, by następnie ubrać je w stylowy kod. Jak na co dzień staram się być osobą oryginalną i niepowtarzalną, tak również stosuję tę metodę w pracy. Życie nauczyło mnie by nigdy się nie cofać, a zawsze kroczyć naprzód, dlatego pragnę udoskonalać, to co już potrafię i poszerzać swoją wiedzę. Samorealizacja jest moim głównym celem.

Z niespotykanym charakterem...

Uwielbiam chodzić własnymi drogami, tym samym nie licząc się ze zdaniem innych. Nie brakuje mi opanowania i spokoju, chociaż czasem zbyt impulsywnie i spontanicznie reaguję, po czym trzeba trochę odżałować. Ale na szczęście, jak do tej pory, w tym aspekcie sprawdza się: "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Człowiek powinien uczyć się na błędach, dlatego one nie przerażają mnie, a raczej motywują do dalszego działania.

Pisać o sobie nie lubię, jednakże nie dlatego, że nie mam nic do powiedzenia. To prawie tak, jak nakreślać sobie pewne granice, których nie można przekroczyć (a tu trzeba wykazać się umiejętnością dostosowania do sytuacji, itd.). Toteż dosyć ogólnikowo przedstawiam swoją osobę, bez zbędnych szczegółów.

...niecodziennymi zainteresowaniami

Poza tymi wiadomymi, które pochłaniają zdecydowaną większość czasu, wbrew wszelkim obiegowym opiniom na temat informatyków - lubię siatkówkę, od czasu do czasu odwiedzam również basen. Interesuję się terrarystyką - hoduję ptaszniki i to na temat pająków miałbym zawsze dużo do powiedzenia :) Dużo wolnego czasu poświęcam studiowaniu mechanizmów giełdy papierów wartościowych, w szczególności pochłania mnie analiza techniczna. Często towarzyszy mi dobra muzyka (bez specjalnych upodobań), a do snu - książka Paula Coelha.

A w życiu prywatnym...

...staram się nie zaniedbywać ludzi, których kocham. Nie jestem egoistą, toteż ciągle myślę o swojej rodzinie i największe szczęście odczuwam, wiedząc, że oni również są szczęśliwi. Co do życia uczuciowego jestem oddany tej jednej jedynej. Cieszę się, gdyż w moim otoczeniu znajduje się również garstka ludzi, którym ufam i śmiało mogę być przy nich sobą. Wokół mam wszystko, czego mi potrzeba do pełni szczęścia, toteż mogę szczerze przyznać, że jestem na prawdę szczęśliwym człowiekiem.

©2019 Ernest Bobik
Projektowanie stron internetowych, wdrażanie sklepów internetowych, grafika komputerowa, pozycjonowanie stron.
Wadowice, Zator, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Andrychów, Bielsko-Biała, Chrzanów, Kalwaria Zebrzydowska, Skawina