Dlaczego wybrać mnie? Zapytaj lub wyceń

Każdy stając przed wyborem osoby lub firmy, której się powierzy wykonanie strony internetowej boryka się z dziesiątkami pytań. Dlaczego wybrać mnie? Wydaję mi się, że odpowiedź znajduję się poniżej. Z takim bagażem doświadczeń oraz różnorodnością wykonanych projektów - każdy kolejny będzie dla mnie nowym wyzwaniem, z którego będę mógł czerpać przyjemność.

Sekret Urody

www.sekreturody.pro

Innowacyjna strona dla pracowni kosmetyczno-fryzjreskiej z zastosowaniem nowych technologii, zaawansowany projekt graficzny, oparty o dwa kolory zapewnia doskonałą czytelność.

mwparkiet

www.mwparkiet.pl

Odważny projekt, szczególnie jeśli chodzi o zastosowanie zieleni dla firmy zajmującej się podłogami i parkietami. Mimo tego estetyka pozostała na najwyższym poziomie, a efekt ostateczny warto zobaczyć.

VieriDivani - nowoczesne meble

www.vieridivani.pl

Niebywale prosta ale bardzo nowoczesna strona, jednocześnie z maksymalną ilością informacji, ułatwiających zakup mebli.

Meble klubowe - Vieri Divani

www.meble-klubowe.pl

Miała być podstrona w ramach głownej strony serwisu Vieri Divani - wyszła osobna strona, która przykuwa wzrok ciekawymi zdjęciami i niebanalnym projektem.

Zespół muzyczny Talizman

www.talizman.net.pl

Odświeżenie identyfikacji wizualnej zespołu z dużą renomą to duże wyzwanie, którego nie mogłem odmówić. I tutaj nowe, oryginalne logo, estetyczna strona internetowa, oraz wizytówki.

Zespół muzyczny Eldorado

www.zespoleldorado.pl

Do portfolio trafia kolejna strona zespołu muzycznego. Tym razem góralski zespół grający ciekawą dyskotekową muzykę pod nogę. Szata graficzna jest przykładem na to, by nie wpaść w szablonowe podejście i uniknąć nutek i pięciolini.

ASMEN Zator

www.asmen.pl

Jeden z moich flagowych projektów - strona dla salonu mody męskiej. Nowoczesne techniki, garstka ciekawych zdjęć, oryginalne teksty w połączeniu z łatwym odnajdywaniem jej w sieci sprowadza w to miejsce wielu nowych klientów.

Koparki - Domagała

www.koparkiwadowice.pl

To już druga odsłona firmowej strony Pana Domagały. Pierwsza pozostawiała wiele do życzenia, obecna - można by rzec mocna i agresywna, na pewno spełni swoją rolę. Łatwość odnajdywania również jest jej atutem.

Koło Łowieckie "Hubert"

www.hubert-ryczow.pl

Stworzenie tej strony to jedno z moich początkowych dokonań. W ostatnim czasie stronę przebudowałem, dorobiłem panel do zarządzania, wypozycjonowałem, co przeniosło ją do czołówki stron o tematyce łowieckiej.

Stoły i Krzesła Glanowski

www.mebleglanowski.pl

Estetyczny projekt strony firmowej producenta krzeseł oraz stołów. Zastosowanie najnowszych technik mających zapewnić stabilną, ale przede wszystkim wysoką pozycję w wyszukiwarce Google.

Agencja artystyczna Teatron

www.teatron.com.pl

Nieszablonowy, kolorowy, a wręcz obrazkowy projekt dla objazdowej agencji artystycznej, prosty projekt mający zapewnić najwyższą funkcjonalność nawet dla najmłodszych użytkowników internetu.

NZOZ Medycyna Wadowice

www.medycynawadowice.pl

Przyjemny i lekki projekt, który z założenia miał mieć bardziej seledynowe kolory. Po drodze wyszło jak wyszło, jednak całość prezentuje się na bardzo wysokim poziomie i co jest dość istotne - wykonane w trybie ekspresowym.

Zespół BlackJack

www.blackjack.net.pl

To mój As w rękawie. Logo, slogany, zdjęcia, wizytówki. Stworzenie wizerunku dla zespołu muzycznego nie było łatwe, jednak przy takim potencjale osób go tworzących musiała wyjść niebanalna, świetna strona.

KOLMAR - meble pokojowe

www.kolmar.net.pl

Zbudowanie strony na podstawie innej - mającej naście lat nie należy do łatwych zadań. Czy to mi się udało? Mogę z przekonaniem powiedzieć, że tak. Przy czym istotną rolę odegrały dobre fotografie.

Studio - Video

www.studio-video.pl

Strona firmowa mojego brata. Był to mój pierwszy projekt, który pomógł mi opanować sztukę tworzenia stron. Od czasu wykonania, podległa ona wielu modyfikacjom, jednaże myślę, że efekt ostateczny jest jak najbardziej pozytywny.

Wytwórnia Kasz "Rubi"

www.rubi-kasze.pl

Jedna z moich pierwszych stron, która pomimo wieku nie straciła swojego uroku. Dodatkowo ważnym elementem przy tworzeniu była optymalizacja kodu pod wyszukiwarki. Dla firmy zrobiłem również wiele ulotek reklamowych.

Sklep Badura

Strona obsługiwana przez inną firmę.

W swojej, co prawda krótkiej karierze miałem okazję współpracować z firmą Badura. Obecnie działający projekt sklepu internetowego jest mojego autorstwa. Dodatkowo często wykonuję zdjęcia obuwia.

Rzepisko

www.rzepisko.pl

Prosta strona dla składu materiałów budowlanych mająca na celu głównie przedstawienie szerokiej gamy produktów. W pełni zarządzalna, łatwa w obsłudze.

K2 Wadowice

www.k2wadowice.com

Otwarcie muszę przyznać, że projekt, mimo, iż jest jednym z nowszych - nie spełnia moich oczekiwań, które są zupełnie rozbieżne z oczekiwaniami klienta. Jak to się mówi: Klient nasz Pan. Toteż najistotniejsze by on był zadowolony.

Foto-Video-Potoczni

www.fotovideo-potoczni.pl

Przywołanie kilkunastoletnich tradycji zakładu fotograficznego w nowoczesnym projekcie nie było łatwe. Odpowiednia kolorystyka w połączeniu z ich zdjęciami dała zamierzony efekt. I drugi etap - pozycjonowanie - również udane.

Blog ks. Jacka

www.jezierski.pallotyni-wadowice.org.pl

Również współpraca z księdzem okazała się bardzo owocna. Stworzyłem bloga dla Ks. Jacka, który funkcjonuje już ponad rok, jest dla Niego idealnym narzędziem i zdobywa coraz to nowych zwolenników.

©2019 Ernest Bobik
Projektowanie stron internetowych, wdrażanie sklepów internetowych, grafika komputerowa, pozycjonowanie stron.
Wadowice, Zator, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Andrychów, Bielsko-Biała, Chrzanów, Kalwaria Zebrzydowska, Skawina